Adrese Adrese

Plieņciema iela 15
Mārupes novads
LV-2167, Latvija

Par mumsAlukon ir pieredzējis alumīnija un tērauda sistēmu ražotājs, APS ražošanas grupas daļa, kas atrodas Latvijā un piegādā stiklojuma risinājumus kopš 1994. gada. Papildus vietējam Latvijas tirgum, ALUKON ir vērsts uz aktivitātēm Ziemeļeiropā, kur 2009. gadā veiksmīgi noslēdza savu pirmo fasādes līgumu Vaxjo, Zviedrijā. Laika gaitā, Alukon ieguva lielisku pieredzi stiklojuma konstrukciju piegādē Zviedrijai un Norvēģijai, kā arī biznesa attīstībā Lielbritānijas tirgū. Alukon nodrošina projektēšanu, ražošanu un izcilu stikla fasādes risinājumu piegādi mūsu klientiem. Visa uzņēmuma ētika ir saistīta ar palīdzības sniegšanu mūsu klientiem viņu redzējumu īstenošanā.
Mūsu darbinieki un pieeja, lai arī tie atbilst uzņēmuma ētikai un vērtībām, cenšas pieskaņoties prasīgākiem klientiem, kas novērtē mūsu sniegto pieredzi tirgū. Šī pieeja ir izveidojusi portfolio, kas ir tikpat unikāls un daudzveidīgs kā klienti, ar kuriem mēs strādājam.

Galvenais birojs un ražošanas rūpnīca alumīnija konstrukcijām

Galvenais birojs un ražošanas rūpnīca tērauda konstrukcijām

Mūsu ražotnes atrodas Latvijā

ALUKON alumīnija ražotne ir aprīkota ar modernām Schuco (Vācija) iekārtām, ieskaitot divas apstrādes CNC iekārtas Schuco PBX AL-7200 un jaunāko AF-500, kas ļauj izgatavot sarežģītas fasādes, ieskaitot Elemental fasādi (USC sistēmas). Mums arī pieder pilnībā aprīkots Jansen tērauda ražotne, ieskaitot spridzināšanu un pulvera pārklājumu zem viena jumta.

Alumīnijasistēmu ražotne

VAIRĀK PAR RAŽOŠANU

Tērauda sistēmu ražotne

VAIRĀK PAR RAŽOŠANU

Mūsu piegādātāji

Mūsu komanda

Alukon personālam ir ilggadēja pieredze visos fasādes projektu projektēšanas un uzstādīšanas aspektos. Šī pieredze ļauj mums sniegt neaizstājamu atbalstu klientiem, nodrošinot to, ka mūsu ražotais produkts ne vien precīzi atbilst projekta specifikācijām, bet ir arī pēc iespējas vieglāk uzstādāms lokācijās. Pieredze, ko esam ieguvuši, izstrādājot un īstenojot vairākus projektus dažādās Eiropas valstīs, palīdz mums izstrādāt optimālu risinājumu fasādes apšuvumam priekš mūsu klienta. Inženieru komanda izmanto jaunākās tehnoloģijas un vienmēr strādā, lai izpildītu arhitektu estētiskās prasības un piemērojamos tehniskos standartus. Šī pieeja ir izveidojusi portfolio, kas ir tikpat unikāls un daudzveidīgs kā klienti, ar kuriem mēs strādājam.

Mūsu pieeja realizēt un
vadīt projektu

Kā darbojas
projekta
vadība

01

Pirmslīguma koncepcija
un optimizācija

Prioritāte ir izprast katra klienta vajadzības, izstrādāt tehnisko un cenu risinājumu, kas pielāgots individuālajam projektam un plānotajai ieviešanas gaitai. Sadarbības gadījumā, par projekta koncepciju mēs kopā ar klientiem meklējam optimālāko risinājumu. Projekta atlases procesa galvenais starta bloks ir izpratne par klienta virzītājspēkiem attīstības idejas pamatā.

02

Projektēšana
un specifikācija

Šajā posmā mēs pārbaudām risinājumus un apstiprinājumus pirms būvniecības vai būvniecības sākuma posmā, kopā ar arhitektu un citiem konsultantu komandas locekļiem. Apvienojot mūsu zināšanas un inženiertehniskās projektēšanas prasmes ar konsultantu komandas zināšanām, tiek nodrošināta dizaina specifikācija, kas ir ne tikai iespējama un izpildāma, bet paliek uzticīga sākotnējam arhitektūras redzējumam. Mēs strādājam ar detalizētiem zīmējumiem, pamatojoties uz klienta ieteikumiem, pieejamajiem testiem, sertifikātiem, kas mūs noved pie līguma noslēgšanas ar klientu. Šajā posmā mēs arī plānojam ražošanu un vienojamies par izpildīšanas laiku.

03

Ražošana
un realizācija

Pēc līguma parakstīšanas, mēs sākam sagatavot ražošanas rasējumus, apmeklēt lokāciju mērījumu veikšanai, pieprasīt apstiprinājumus būvniecības posmā. Kad mēs nonākam pie ražošanas savās divās mūsdienīgi aprīkotajās ražotnēs, mēs vienmēr meklējam risinājumu maksimālai produkta rūpnieciskai ražošanai, lai sasniegtu augstāku efektivitāti, uzstādot to lokācijā. Sadarbība un jaudas dalīšana nodrošina pietiekamu elastību, lai izpildītu mūsu saistības pret klientiem. Neatkarīgi no tā, vai tas ir iepirkums, ražošana vai vietas loģistika, visus aspektus pārvalda virkne unikālu pārskatu rīku, kas nodrošina pilnīgu projekta procesa redzamību un kontroli.

04

Piegāde
un uzstādīšana

Pēc plānošanas un konsultāciju posma, faktiskais projekta posms projekta lokā parasti ir salīdzinoši īss. Tomēr tas ir viens no viskritiskākajiem posmiem un tāds, kurā Alukon ir pierādīta pieredze. Uzstādīšanas laikā, mēs izmantojam pārbaudītas tehnoloģiskās procedūras un tajā pašā laikā cenšamies ieviest jauninājumus, kad tas ir iespējams. Tāpat kā ar citām mūsu aktivitātēm, galvenais ir koncentrēties uz veselību un drošību, ilgtspējību, atbildīgu ieguvi un nozares vadošajām metodēm, kas ir svarīgi gan mūsu klientiem, gan mūsu biznesam.

05

Pēc pabeigšanas
serviss

Liela uzmanība īrnieku un galalietotāju pieredzē ir atspoguļota mūsu pēcapstrādes paketē, kas nodrošina gan mūsu produktu ilgmūžību, gan kvalitātes saglabāšanu un atbilstoši atspoguļo klienta gala tēlu. Projekts mums nebeidzas ar darba nodošanu, tas pāriet uz nākamo posmu, kur mūsu servisa tehniķi uztur piegādātā produkta standartu un palīdz klientam jebkurā ārkārtas situācijā. Mūsu prioritāte ir ātra atgriezeniskā saite ar klientiem un savlaicīga servisa apmeklējumu plānošana.

Dokumentācija

Kļūsti par mūsu partneri

Mēs piedāvājam mūsu produkciju Jūsu projektiem

Vai Jums ir talantīga vadības komanda un zināt, kā piegādāt projektu un uzstādīt konstrukcijas klientam, bet jums nav ražošanas iekārtu?

Vairāk par sadarbību